İçeriğe geç

Oyuntimi Güncel Oyun Haberleri ile Sizlerle

Bizi Paylaşın

Özelikle Metin 2, Pubg, Rush ve Minecraft gibi oyunları takip edebileceğiniz, yarışmalar ve benzer etkinleri takip edebileceğiniz bir sistem geliştirdik. Bizi takip ederek bu tarz oyun haberlerini yakından takip edin. Oyuntimi ekipleri en güncel oyun haberleri ile sizlere yeni bilgiler verecektir.  Oyun haberleri ve oyun incelemeleri bulunan sitemizi takip ederek oyunlar hakkında faklı bilgilere sahip olabilirsiniz. Oyun timi sitemiz sizlere her zaman canlı ve güncel oyun bilgileri etkinlikleri ve oyun incelemeleri sunmaya devam edecek. Bizimle ve oyunla kalmanız dileğiyle.

Metin 2 Oyun Etkinlikleri

Ruby sunucuları hakkında detaylı bilgi alacağınız bu sayfada oyun takvimi ile nelerin hangi zaman yapılacağını görebilirsiniz. 19 Ağustos 11.00’de sunucuları oyunculara açılan ruby event nasıl olacak?

Sizde Metin 2 oyununu sevenlerden misiniz? O zaman bu haber sizler için geliyor. Düzeli olarak yapılan metin 2 etkinliklerinden Metin 2 Ruby Etkinlik Takvimi ile yakından takip edebilirsiniz.

%30 anlık kayıp bonusu gibi birbirinden farklı etkinlik ödülleri barındıran bu event ve hakkındaki bilgileri yakından takip ederek, fırsatları kaçırmayın derim.

Metin 2 Oyunu Hakkında

Metin 2 çok oyunculu online istemci MMORPG oyunudur. 2004 yılında Mart ayının ortalarına doğru Ymir Entertainment şirketi tarafından çıkartılmıştır. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH şirketi tarafından satın alındı. Sonrasında 17 dile çevrilerek her Ülkede Yayına Girdi. Birbirinizle iyi vakit geçirebileceğiniz Metin 2 Pvp Server içerisinde birbirinizle oynayabileceksiniz.

Ticaret ve sohbet yapılabilen bu oyun içerisinde yeni arkadaşlıklar ve dostluklar geliştirebilirsiniz. Kendi klanınızı kurarak, farklı etkinliklerle diğer klanlar ile savaşabilir, özel ödülleri hak edebilirsiniz.

Metin 2 oyun karakterlerinin Kahraman, Zalim, Soylu, Agresif, vb. özellikleri vardır. Bu strateji oyununda tarihi karakterler ile zamanda yolculuk yapmış gibi hissedeceksiniz. Bilgisayarınıza metin 2 kurmak için bilgisayarınızda 6 gb boş alan olması gerekiyor. Kendi sitesinden indirerek kurabileceğiniz bu oyunu aynı zamanda farklı sitelerden de temiz edebilirsiniz. Ancak tabi ki kendi sitesinden indirmenizi öneririz. Diğer sitelerden indireceğiniz dosya içerikleri virüslü olabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir